HOŘÍ JAK ĎAS, JSEM V POŘÁDKU

22. října 2007 v 12:13 | Olča Olguita Ollie |  Hlásím se..
Mame tu ani nevim kolik v noci, teď jsem se vrátila z Orange County, od LA, z Annaheimu... Jsou tady Olympici, tak jsem se na poslední chvíli spontal. rozhodla a vyrazila na koncert... Byť jsem měla dneska rano chuť všecičko odvolat a zrušit (v práci mě potřebovali dýl a tím pádem jsem nestíhala pův. plány), tak to byl opravdu zážitek. Ti staří pánové to fakt umí roztočit!

Dnes píšu jen stručně, jen poslušně hlásím, že jsem v pořádku.... Krapet se nám to tu okolo zapálilo a teď jsem koukala na seznamu, že už nalepili článek a jelikož nevím, s čím večer přijde NOVA, tak Vás chci jen uklidnit, ať to bude sebedramatičtější, zatím bychom měli být v bezpečí.

Upřímně z toho nemůžu spát, byť nám bezprostřední nebezpečí nehrozí, V Poway u Milana-Slováka měli dopravu jak za bílého dne a evakuovali zvířata, je možné že i lidi, byť tam ještě evakuace vyhlášena nebyla (naopak od Ramony, ta už je vylidňována celá). Zasedá krizový štáb a mapuje situaci... Oheň se zatím vymyká kontrole, ale ještě jednou opakuji, momentálně mně neohrožuje.

Malibu u LA je v plamenech, popel padal až v Annaheimu (hodina cesty), mam toho plný nos, pusu, oči... Smrdí to skoro celou cestu do Diega, toho se to týká na severovýchodě. My bydlíme spíše jihovýchodně..

Vzhledem k tomu, že už je tolik hodin, co jsem ještě před nedávnem vstávala, tak mě omluvte, únavou už sotva pletu nohama...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama