První úspěch?

2. srpna 2007 v 3:15 | Olča Olguita Ollie |  Hlásím se..
Konečně jsem se dočkala té migrační karty! Vystavovali mi ji jenom 4 měsíce, to asi zřejmě kvůli tomu mému dlouhému příjmení. A tak mě dnes konečně nechali napsat testy na řidičák (tři předchozí návštěvy se se mnou nikdo nehodlal bavit - nejprve mi chybělo SSN, a dvakrát jsem nebyla schopná prokázat legální přítomnost ve Státech, protože jsem měla jenom kopie a při předposlední návštěvě mi neuznali jeden dokument, co mi uznat měli). Takže "netrvalo dlouho" a Olguita mohla zasednout k testům..

Bílá paní za přepážkou se sice moc neusmívala, ale vypadala starostlivě. Po zrakové zkoušce měla obavy, jestli budu schopná testy v angličtině psát n. jestli si raději nepřeju jiný jazyk. Pochybuju, že by mě to tam nechali psát v češtině... a tak jsem si to holt dala v úřední angličtině. Po hodině čekání v lajně už mě to vážně nebavilo a tak jsem to tam našlehala co možná nejrychleji, abych mohla na záchod, protože jsem mezitím do sebe nalila celou flašku vody.. Černá paní mě pak zavolala a sdělila mi, že jsem prošla. Chtěla jsem ty testy vidět, ale ona prohlásila, že to nepotřebuju, protože jsem prošla na 100%.První termín na jízdy měli "už" 28. 8.. Proteď mi vydali jakési jakési povolení, které platí do září. Doufám, že to udělam, protože mi to na té fotce, co co mi tam udělali, docela i sluší.. :-) Ne jako v té pasové, tam vypadam jak ťumťulum - a v tom starém pasu se mi fotka tak vydařila..! :-(

Jsem unavená a chystám Vám nějaké obrázky. Mě navštívila Rebeca z Mexika, já zase Ramonu a jeskyni v La Joya.. Takže se těšte.. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama