Jak jde život..

8. srpna 2007 v 6:24 | Olča Olguita Ollie |  Volný čas
Vážení a milí "čtenáři", jsem opět zde.. :-D

Slíbené fotky z výletů jsem Vám nasázela na příslušná místa, nyní se pokusím stručně shrnout srpnové dny na pobřeží Pacifiku..
1) Zápasím s internetem. Spojení se mi zkratovává, takže kdybych se přestala ozývat, víte proč. Není to internetem, nýbrž mým počítačem. Od té doby, co jsme bydleli v horách a byla jsem nucená nainstalovat to šílený cédéčko od "AT and T", to prostě zlobí a dnes to vyvrcholilo. Místo plánovaného úklidu a chystání dobrot z ananasu jsem odpoledne strávila u počítače, zoufalá, vzteklá, nešťastná..
2) V práci zase matlam snídaně, ochotně jsem se jala laskavosti a zaskočila Lízu, která už se nikdy víc v hotelu neukázala. Právě jsem tam čtvrtý týden. Po nudném sezení v gift shopu a ještě nudnějším vystávání v restauraci jako hosteska je to opravdu velmi příjemná změna, kdy aspoň něco dělám a nemusím tupě zírat na hodinky, kdy už budu moct jít domů. Sem tam nějaké dýžko, byť ne extra velké, je také milé zpestření..
3) Tento týden jsem už dvakrát navštívila fitko, dala jsem si za cíl aspoň třikrát týdně (bazén zahrnut). Začínám být snědá, tak bych měla i tu postavu vyladit. Z Brazílie mi přiletěly pravé brazilské bikini (a Claudii sestra :-D), tak se nechci za zveřejněný obrázek stydět. S omezením jídelníčku to bude horší, takže ten sem tam špíček budete muset přežít. Berte to jako varování'! :-D
4) Do žádné školy jsem se zatím nepřihlásila, ikdyž o tom dost uvažuju a ještě víc mluvím. Časově se to dost špatně kombinuje, tak jsem zatím začala tak lehce číst. Zaprvé Dumasova Hraběte Monte Cristo (v Čechách jsem se do toho nikdy nedokopala a Tomášovi se to tady válelo, tak jsem se toho ujmula) - no je to bichle jako blázen, ale pustila jsem se do ní. Nějaká staroangličtina nebo co, ale rozumět se tomu dá. Sem tam se tam věty skládaj ze slov, který jsem v životě neviděla, ale sranda musí bejt. Už jsem tak ve čtvtce a kupodivu to "žeru". Do práce si nosim hubenější "California´s Story" - čte se to lehce, má to hodně starých černobílých fotografií. Když už jsem tady, tak bych měla vědět trošku z dějin.. Zapůjčil mi historický zdroj, pan učitel z Arizony, Aleš Dvořák.
5) Na čtení v práci moc času nevybývá, protože mě zase šoupli zpátky na snídaně - aspoň mi to utíká a sem tam kápne nějaký dýžko, byť se nedá mluvit o závratných sumách.. Měla jsem tam být týden, jsem tam čtvrtý, tak jsem zvědavá, zda se do třech týdnů vrátím do gift shopu a na restauraci. Za hostesku mi strhli dolar na hodinu (o půl dolaru méně než stojí v kontraktu), hodiny sotva nasbírám a dýžka žádný - závěr: výplata katastrofa. Kontrakt nekontrakt, na to tady nehrajou. Snad to tady ani do podrobna nechci rozebírat, když koukám na ty pěkné obrázky, co průběžně vkládám, nechce se mi ty stránky kazit.. :-)
No a tak jsem dnes mluvila s Biancou, manažerkou restaurace, a místo dvou dní v obchodě (za nekrácené peníze) budu pracovat čtyři a ten pátý jako hosteska - snad by to mohlo dopadnout následovně: pondělí, úterý ranní (5:30-14:00); úterý, středa odpolední (do 22:00, mám obavy, že to budou jen šestihodinovky); pátek, sobota volno a neděle hosteska (06:30-?...dle kšeftů). Tož nechme se překvapit..

Protože mě těší Vaše přízeň, vyrobila jsem Vám odkazy k novým fotkám, abyste nemuseli x-krát klikat než se na ně doklikáte.. Každopádně do galerie průběžně fotky doplňuju, proto není od věci si ten čas sem tam udělat a projít si ji celou... ;-) Tak s chutí do toho, já se s nechutí vrhnu na vraždu pavouka, co mi tu leze nad hlavou. Tomas je v pr..., holt se toho budu muset chopit sama, aby mi to ve spaní nevlezlo do postele, to bych nepřežila... Asi budu krapet ječet.. Asi hodněěěěěěěě!

Nové foto-příspěvky:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama