Masový vrah Jeffrey Dahmer

24. června 2007 v 7:44 | Olča Olguita Ollie |  FAKTA

Z anketky vidím, že většinu zůčastněných zajímají příběhy ze záhrobí, tak jsem Vám pro dnešek vybrala jednoho "slavného" amerického masového vraha... ;-) :-D


Jeffrey Dahmer byl am. sériový vrah, kanibal a nekrofil, který zavraždil sedmnáct chlapců v letech 1978 - 1991.. Narodil se v Milwaukee ve Wisconsinu. Jako malý se zajímal o chemii. S radostí škrtil a týral zvířata. Ve věku osmi let ho měl navíc údajně znásilnit starší chlapec.
V roce 1979 se přidal k americkým pozemním silám a byl odvelen na základnu v Německu. Zvláštností je, že v té době se poblíž základny staly tři nevyřešené vraždy. Případy však nemusí mít s Dahmerem spojitost. V roce 1981 byl Dahmer propuštěn, kvůli alkoholismu a násilnickému chování.
Předpokládá se, že svou první oběť zavraždil již v roce 1978. Další obětí se stal mladý homosexuál, kterého zabil v roce 1987. Jeho vražedné řádění však začalo, když se vrátil zpátky do Milwaukee, kde si pronajal, později velice proslulou, garsonku s číslem 213…

Vraždy

Přes den pracoval v čokoládovně. V noci obcházel černošské gay bary a náhodně si vybíral své oběti. Šlo o dobře vyhlížejícího a navíc nadprůměrně inteligentního muže. Jeho modus operandi byli mladí černoští a asijští homosexuální gigolové, které nebude nikdo postrádat. Obvykle je opil a poté uškrtil. Na některých mrtvolách se nekrofilně ukojil, s jinými zvrhle experimentoval. Nechával si trofeje (uřezané penisy, hlavy). Z tohoto období mu dokázali vraždu patnácti chlapců. Obětí však může být i víc.
22. července 1991 zastavil nahý Tracy Edwards policejní hlídku a uvedl, že byl v nedaleké garsonce číslo 213 napaden nožem. Policistům se po vstupu do bytu naskytl hrůzný pohled. Uprostřed pokoje byl sud se čtyřmi lidskými trupy. V ledničce našli dvě hlavy. Dalších sedm hlav bylo uvařených. Po bytě byly rozvěšeny mužské genitálie, lidské lebky a kosti.
Sousedi si již předtím stěžovali na nesnesitelný zápach. Dahmer jim vždy řekl, že jde o pokaženou chladničku. V květnu 1991 nalezla přivolaná policie přede dveřmi jeho bytu čtrnáctiletého Koneraka Sinthase. Krvácel z análního otvoru. Policie vše odložila s tím, že šlo o mileneckou hádku. Konerakovy zbytky našli mezi rozkládajícimi se těly. Dahmer byl okamžitě zatčen a policistům podrobně vylíčil, co všechno s mrtvolami dělal.
Souzen byl jako duševně způsobilý, ale ve státě Wisconsin je trest smrti zrušen. Proto jej odsoudili patnáctkrát na doživotí nebo na 936 let.
Dahmer byl ve věznici několikrát napaden spoluvězni. Poslední útok při čištění záchodů nepřežil. Probodli ho násadou od koštěte (strčili mu ji do konečníku, prostrčili ji celým tělem a vytáhli ji z úst).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 eli eli | E-mail | 16. června 2009 v 10:10 | Reagovat

když už si neumí poradit zákony,musí si poradit lidé a dobře udělali

2 dt-posse dt-posse | Web | 11. listopadu 2009 v 22:20 | Reagovat

Thywoee thak to je hustýý:-o héééj to snad ani nebyl člowěk,ale dobře mu tak to bych chtěla vidět jak mi vytahujou násadu s tý jeho prohnilý držky

3 III. III. | 1. ledna 2010 v 23:11 | Reagovat

Jeffrey byl svým způsobem spíše osamělý chudák....vraždil proto, že nechtěl být sám...(samozřejmě tím nechci v žádném případě ospravedlňovat jeho odporné činy, to ne, jen, dle mého názoru, tento člověk to neměl příliš v hlavě v pořádku, a proto ho nemůžu odsuzovat-přestože odborníci dospěli k jinému názoru, mě příjde nemožné, aby se takto choval duševně zdravý člověk)..
toužil po tom, aby jeho oběti byly stále s ním, chtěl jejich těla (miloval, když jim rozřízl břicho a z orgánů se linulo "příjemné teplo"), chtěl je "vlastnit", a proto jejich maso začal později i pojídat, aby se ti muži stali jeho "součástí"(myšleno symbolicky).
Dělal některým svým obětem díry do hlavy, kudy jim do mozku vstřikával kyselinu nebo vařící vodu.Dle jeho slov chtěl vytvořit "zombie", lidské otroky, kteří by jej na slovo poslouchali a provozovali s ním sexuílní hrátky..(ovšem co Jeffrey nesnášel, byl na něm prováděný anální styk (pozn.))..Nepovedlo se..pochopitelně...
Jeffrey byl od dětství velmi podivný chlapec se zvláštními koníčky-jeho záliba v bělení kostí mrtvých zvířat, uchovávání jejich tkání v roztoku, atd.
Po rozvodu rodičů žil nějaký čas s matkou, poté s milovanou babičkou, která jej ale poté, co našla v garáži skvrny od krve, požádala, aby se vystěhoval, tak byl Jeffrey sám.
Rodina se o něj příliš nezajímala..
V této době se už bohužel jeho zvrácené, vražedné choutky projevovaly naplno.

4 Čoky Čoky | 7. listopadu 2010 v 15:50 | Reagovat

Tak ten sa vedzel bavit :D:D:D
A smrť má kreatívnu
:D:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama