Přivítání v hotelu

26. března 2007 v 3:29 | Olča Olguita Ollie |  Stáž v Hotelu Hilton

Přivítání; úterý 30. 1. 2007

Když jsem první den v hotelu jsem považovala za představení se, hodně jsem se mýlila, protože jsem tam strávila celé dopoledne. Společně s dalšími dvěma novými zaměstnanci jsem byla přivítána personální manažerkou a později se přišli představit jednotliví manažeři snad ze všech oddělení a jako poslední k nám promluvil sám generální ředitel. Každého jednotlivě přivítal - ke mně mluvil nejdéle: začal otázkou, jestli jsem ta, co mluví sedmi jazyky. Nejdřív jsem se zarazila, zda dobře rozumím, pak jsem mu řekla, že ani náhodou, protože mluvím "jen" pěti, čímž jsem všechny přítomné rozesmála. Simonova (hl. manažer) řeč obsahovala ve směs děkovné fráze, že jsem se rozhodla pro jejich Hilton a že je šťastný, že mě tam mají.
Poté nám pustili DVD o správném chování ke klientům, vyplňovali jsme jakési papíry pro účetnictví, moře podpisů - některé z těch dokumentů jsem asi ani nepochopila (týkaly se daní - za rok se mě to bude týkat, tak se o to budu zajímat). Po poledni si mě Tomas vyzvedl a museli jsme zajet do Social Security Administration, abych zažádala o social security number (viz. "Formality" - Formality po příjezdu). Domů jsme dojeli až v pět večer (vč. rychlého nákupu), takže se Tom jen převlékl a mazal - já oddána své samotě a izolaci, bez internetu..
Původní plán bylo vyřídit vše nutné v hotelu a následující den podniknout potřebné nákupy, neboť jsem měla začít pracovat 1. 2., tj. až ve čtvrtek. Spoustu věcí jsem si z Čech nebrala, především oblečení jsem kvůli omezené váze zavazadel zkrouhla. V zimě teploty klesají až k nule, takže mi v letním oblečení zrovna příjemně nebylo. Opravdu jsem mrzla! Na schůzku do hotelu jsem si vzala krátké šaty na ramínkách a pantoflíčky - jak jsem tohoto rozhodnutí potom litovala!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama