1) Computer Training

26. března 2007 v 3:30 | Olča Olguita Ollie |  Stáž v Hotelu Hilton
Computer Training
Ihned ve středu jsem měla nastoupit na zaučení. Posadili mě k počítači a absolvovala jsem tři "tréninky" na třech různých demoverzích. První dvě demoverze nepřipouštěly žádnou z variant, než tu, co si vybral pan PC, tj. žádné logické přemýšlení za pomoci menu. Další prozměnu nebyla dobře nainstalovaná, takže neustále hlásila systémové chyby - když zrovna neseděl nikdo z vedení v kanceláři, tak jsem se klidně se dvěma úkoly babrala celé dopoledne, přičemž příchozí manažer konstatoval, že "zrovna v tomto případě" počítač nefunguje, že to můžu přeskočit. Chápu, že každý má své práce plné ruce, ale nemyslím si, že je tohle dobrý způsob zaučení, když systém nefunguje tak jak má.
Zrovna tak nemůžu tvrdit, že by mí nadřízení byli zrovna ochotní, manažerka přes pokoje je dosti náladový tvor krabicových tvarů (je tak třikrát tlustší jak já, z jejího falešného úsměvu a ještě falešnějšího medového hlásku se mi obrací žaludek). Takže jsem přistoupila na její "skvěle falešnou" hru a usmívám se na ní stejně blbě jako ona na mě.
Kolegyně ze Švýcarska trpí různými náladovými zkraty, když se zrovna dobře vyspí, tak se s ní dá i rozumně komunikovat. To se však nestává často, tak jednou za týden. Byla jsem svědkem vzteklého kopání do krabice od registračních lístků, sprostého nadávání a má spolu-stážistka z Brazílie ji dokonce zažila totálně hysterickou a vulgární, když na recepci začalo o víkendu hořet (to už jsem pro recepci nepracovala).
Neustále jsem mrzla a každý se mi divil, protože jsem přiletěla ze "zmrzlé" země. V Kalifornii topení nepatří do základního vybavení domácností, a když je v Čechách zima přes noc, tak je i přes den.. V Kalifornii ne - denní teploty vystoupají na patnáct či dvacet stupňů (někdy i více), noční rapidně klesají (v prosinci a lednu až k nule). Teprve po dvou týdnech jsme se dostali někam koupit svetr, ten jsem ze sebe už nesundala.. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama