Už jsem mobilní i online :-) DNES VELMI STRUČNĚ

2. února 2007 v 8:00 | Olča Olguita Ollie |  Hlásím se..
1) Po týdenním boji se nakonec podařilo připojit můj PC alespoň k telefonu - bohužel pomalý dial-up :-( spočítala jsem si, že mám teď net osmnáctkrát pomalejší... ale zaplať PánBůh, aspoň něco - už mi to tu lezlo trochu na mozek - žádná civilizace a sama doma (Tomas každý den noční, takže se vlastně ani nevidíme - pominu-li jeho doprovod v autě - sama začnu až s mobilem, abych měla v příp. problému z čeho zavolat o pomoc, ... a to bude nejspíš zítra)
2) Pevnou máme už "dlouho", jen jsem se pořádně nedostala na net.. č.: 001-619-938 9880 (obávám se, že většinu času obsazeno, zatím přes ni jedu net). Ještě budeme muset pořídit delší káblik, abych se nemusela hrbit na zemi..
3) Dřív než spojení jsem získala místní mobil. Sice žádná nokia, černé véčko od LG (to u nás bylo "in" tak před dvěma/třemi? roky, tady jsou v tomto poněkud pozadu, ale to se všeobecně ví...); č: 001-619-316 4165 (pozor, sms z českých mobilů nechodí, tj. posílat na 728..., mám s sebou..)
4) V hotelu fajn, zatím spokojenost. Více se rozepíšu, až bude víc času. Už tady máme pozdě a musím vstávat v půl šesté... :-((( Počítám, že bych v sobotu mohla mít čas něco sesmolit, tak se do toho po příjezdu z práce pusím, vč. foteček.. Obzvláště na ty se těšte! ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 petr Bednar petr Bednar | E-mail | 7. června 2007 v 8:51 | Reagovat

ahoj olčo. tak sleduju jak se ti v tý kalifórnii daří a musim říct, že závidím. zejména teď, když se připravuju na technickou státnici, sedim doma a civim do skript. do yosemitskýho parku se chci jednou vydat na kole, tak se mi to snad někdy podaří...

jinak se blíží festival ve varech a poohlížíme se pomalu po ubytování. tak se chci zeptat, jestli je nějaká šance přespat 2 až 3 noci u tebe. šlo by o 3 lidi. co se tyka placeni, určitě by nebyl případně problém ti peníze poslat někam na účet, třeba. tak když budeš mít chvilku, dej vědět a hlavně užívej. petr. p.s. taky mne děsí, že bych letošní ročník festivalu neusínal vedle roztomiloučkého chlupatého jezevčíka :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama